Piknik Edukacyjny
21 maja klasa szósta uczestniczyła w Pikiniku Edukacyjnym z okazji 25-lecia Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie brali udział w zabawach na stanowiskach edukacyjnych przygotowanych przez pracowników wszystkich opolskich parków krajobrazowych i innych instytucji przyrodniczych.
Atrakcji było wiele m.in. spotkanie z żywymi ptakami, zagadki i zadania, warsztaty plastyczne, degustacja jadalnych kwiatów, poszukiwanie złota oraz słodki poczęstunek.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie.